| Pitic a întrebat:

Ce cadou sa ii iau prietenului meu de ziua lui,

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ce-ți șoptește inima...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un din asta, o sa-i te iubeasca pentru tot restul vietii.
http://1.bp.blogspot.com/......ex_Toy.jpg

| Chrissy92 a răspuns:

Depinde foarte mult de gusturile lui, de varsta si de bugetul tau.
Important este sa fie cat de cat un cadou personal si nu, ''Casete de la STR8, Gilette, etc.''
Ai doua variante, una sa fie un cadou serios si alta sa fie un cadou amuzant...
Daca este fumator, o bricheta eleganta, sau din contra niste plasturi anti fumat, guma si un pachet de tigari fara tutun, (din ierburi de la farmacie) happy
Daca ii plac jocurile pe calculator, i-ai un joc original, care stii ca inca nu l-a downloadat de pe internet si sigur o sa-i placa.
Daca-i plac calculatoarele i-ai ceva de pus pe la calculator, un webcam o chestie...
Am fost mai subiectiv un pic... nici nu ai cum sa fii altfel...
Orice o sa-i iei, important este sa fie din inima... daca merita happy

| Pitic explică (pentru Chrissy92):

I,am luat un tort personalizat