| Paine2222 a întrebat:

Ce cadouri dragute as putea sa-i fac iubitei mele si sa fie hand made? Ii plac mult lucrurile facute manual

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Cred ca i-ar placea un sutien cu tinte, cu tinte patrate. Poti cauta la magazin o curea cu tinte si apoi sa le iei jos si sa pe pui pe sutien, dar doar pe partea de sus, sa nu aiba push-up ca sa le poti pune. Este un fel de hand-made, e transnita ideea fiindca tu esti baiat dar arata foarte bine.

| h3r a răspuns:

O brățară, o agrafă(de prins părul), un suport pentru creioane... ceva găsești tu.

| Andeuta a răspuns:

Cumpara.i o pereche de cercei handmade, sau o gentuta.

| RedDeath a răspuns:

Sper sa nimeresc gusturile fetei, iubitei tale. Deci, ai putea sa ii faci o cutiuta din ceva carton frumos decorat, si inauntru sa fie cate un biletel in forma de inimioara pe care sa scrie de xe o iubesti : "te iubesc pentru ca esti dulce", "te iubesc pentru ca imi esti alaturi", etc, etc.

Poti sa ii faci o felicitare, sa ii impletesti cat sti tu de rudimentar o bratara din ceva snururi sau chestii interesante, sigur gasesti tu undeva, gen magazin cu chestii artizanale sau cum se numesc.
Ii poti da o oglinda cu ceva pictat pe ea. Daca nu ai deloc talent la desen, decupeaza din hartie o inima si foloseste-o pentru conturul de pe oglinda.
Ii poti lua un pic simplu si apoi sa lipesti ceva dragut si pufos pe el cu super glue sau ceva de genul. Ai putea lipi o inimioara, steluta, pietricele, puf colorat, etc, etc.

| 4U2 a răspuns:

O cutiuta cu biletele intitulata "100 de lucruri pentru care te iubesc"