| AdelinaC a întrebat:

Ce cadouri handmade v-ar placea sa primiti?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Initialele numelui meu cusut undeva sau tot asa din cusut emblema Arsenalului.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu am nevoie de cadouri, dar îmi plac săpunurile handmade şi diverse tablouri, ceasuri, borcane, cutii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un pulover tricotat bordo, o pisica din plus facuta din mai multe materiale cu printuri cat ma colorate, o cana din lut pictata ( dar nu musai sa fie perfecta, sa aiba defectele alea pe care sa le iubesti ), un cufar din lemn pictat, o coronita din florile alea mov ( nemuritoare parca se numesc ), diverse lanturi sau bratari. O scrisoare ar intra la categoria asta? Mi-ar placea enorm sa primesc scrisori de la cineva laughing