| EveEve a întrebat:

Ce calitati are paula seling fata de adela popescu sau invers?

3 răspunsuri:
| Catta a răspuns:

Pai, Adela Popescu e pitipoanca, Paula Seling, nu e, Adela canta, dar nu are voce, Paula are o voce extraordinara(locul 3 la eurovision cu Ovi), Paula Seling e naturala, Adela Popescu e mereu machiata.
In concluzie, Paula are mai multe calitati(bune).

| DTralala a răspuns:

Pai, dupa parerea mea nu poti compara o MARE cantareata ca paula, cu o actrita [care nu e prea actrita, daca joaca in telenovele!] Pt. a fi actor trebuie sa ai scoala de actorie, iar majoritatea "actorilor" din Romania nu o au! In schimb, Paula are o voce grozava, de invidiat care ne-a reprezentat la Eurovision si nu ne-a facut tara de ras, din contra, ne-am schimbat in ochii strainilor! Ce calitati are in plus Seling?
Waii!laughing nu pot fi comparate! Voce Adelei? ha! Nu prea cred ca e ceva de capul ei!winking, mai ales noua ei melodie ...cica House sau Pop. nu stiu, am ascultat-o de revelion, si vocea ei nu e buna decat la soundtrackuri de la telenovele!laughing,[Scz, dar asta-i adevarul!]. Deci, calitatile Paulei sunt incomparabile cu cele ale Adelei.
Hugs, Khristall

| MaryAlexx a răspuns:

SUS CU PAULA thumbs up jos cu adela thumbs down(numele asta adela e chiar urat)scuzelaughing