| anonim_4396 a întrebat:

Ce calitati si defecte aveti? Si la care ati renunta? Ce lucruri nu va plac la voi?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Calitati, cumsecade si nu ma stresez cu lumea. Defect, ura catre femei si uneori vorbesc in plus asa am impresia. Cetatenia nu imi place pentru ca e complicat sa obtii o renovare de CI si santem niste oameni cu o reputatie proasta la nivel mondial, cu putin noroc musulmanii ocupa locul 1 la critici si ne clasam pe locul 2 laughing ar trebui sa fim pe locu 3 dupa indieni ca aia sant tigani de tigani

| SilentRain a răspuns:

Am doar 2 calitati si alea sunt defecte uneori
Sa imi scriu defectele ar dura cam mult si mi-e lene sa scriu atat de mult
Ce nu imi place la mine?
Faptul ca ma angajez
"razboaie" care nu-mi apartin

| Hammurabi a răspuns:

Habar n-am. N-am analizat niciodată.
De schimbat, n-aș schimba nimic. Mă simt ok exact așa cum sunt. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Creativă, comunicativă, independentă, serioasă, realistă, autodidactă.

Sunt dificilă când vine vorba de relații mai apropiate, pentru că sunt o persoană foarte rece și nepăsătoare. Țin foarte mult la fratele meu, la prietenii mei vechi și la animale, dar în rest nu mă implic afectiv în nimic, sunt foarte flegmatică. Lucru pe care îl consider pe de o parte un foarte mare defect, dar pe de altă parte mă ajută să rămân calmă și rațională în multe situații neașteptate, stresante, nu mă panichez niciodată.

Aș renunța la perfecționism, și aș vrea să fiu mai răbdătoare cu unele lucruri și mai disciplinată, dar lucrez la asta.

Alte defecte ar fi dependența de muncă și faptul că uneori sunt răutăcioasă fără să vreau, dau replici acide, numai sub centură, n-am milă laughing.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Calitati nu stiu sa-ti spun...a, ba da am, una - indiferenta
Defecte am multe, nu-mi place aproape nimic la mine, ba chiar ma uram intr-un timp si ma pedepseam singura...dar nu renunt la NIMIC cui nu-i place la revedere din partea mea