| anonim_4396 a întrebat:

Ce caracter/personalitate ai?

15 răspunsuri:
| User a răspuns:

Ză best.

| Rukhsandra a răspuns:

Pai sunt egoista, curioasa, geloasa, imi place sa fiu in centru atentiei, iubitoare, calda( dar dca ma calci pe coada te calc in picioare ) iert dar nu uit, vesela... si cam atat big grin

| gigiro a răspuns:

Extrovertit-colerico-sanguin. Dar sincer, la ce te ajuta? Sau vrei sa ne cunosti mai bine, sau faci un studiu.

| nobody_9468 a răspuns:

Sunt excentrica, ador sa fiu in atentia tuturor.Si problema cu care ma infrunt de ceva vreme este ca, daca cineva care inseamna ceva pentru mine nu ma baga in seama, nu-mi acorda atentia care o vreau eu, ma supar pe acea persoana.Nu-mi pot explica asta, probabil este ceva la nivel pishologic, sper sa pot rezolva problemuta asta cat de curand.
Plus ca sunt posesiva cu ceea ce nu este al meu, nici pritenelor nu le prea dau din ceea ce am eu, desi el mi-ar da tot sifonerul.
Oricum, pentru a cunoaste in totalitate o persoana ai evoie de timp, de foarte multe ori aparentele insealawinking.

Bafta.

| Siracuzia a răspuns:

Sunt timida, prietenoasa, uneori poate prea curioasa, sensibila si sufletista.

| Helvete a răspuns:

Am temperament coleric. Asta inseamna ca sunt impulsiv, de cele mai multe ori intr-o continua agitatie, cam irascibil, prea incapatanat, niciodata nu pot sa astept, nu am rabdare, si cateodata vorbesc fara sa fi gandit inainte, dar nu sunt extrovertit, cum e caracteristic temperamentului asta. Cam asa, in mare.

| foxi a răspuns:

Coleric!

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Sunt o perosoana fosrte complexa si dificila. Greu de inteles ca sa zic asa.
Fiind in zodia gemeni, am o personalitate prfect schimbat-oare. Depinde de circumstante si de persoanele cu care comunic.
Atunci cand sunt cu prietenii apropiati, sunt "sufletul" tuturor ca sa zic asa. Sunt vesela, rad in continuu, fac glume, fac misto, sunt de-a dreptul o nebuna! Insa asta se intampla doar cu foarte putine peroane. In general, cand sunt cu persoane care nu imi sunt chiar asa apropiate ma compot cat de decent si diplomat posibil. Din cauza asta foarte putini pot spune ca ma cunosc big grin

| JuLien a răspuns:

Sunt perfectlaughing.

| kytyna a răspuns:

Sunt foarte slaba uneori si sensibila, dar am momente si nu putine cu toate ca sufletelul e cat un purice in mine sunt la fel de tare ca herculebig grin.

| Doar1îngeR a răspuns:

Extrovertita, impulsiva, nerabdatoare... tu?

| Leiandra a răspuns:

Caracter flegmatic

| Bubbles a răspuns:

Unu prost

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prietenos, uneori poate prea curios, sensibil si sufletist.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caracterul meu propiuwinking Eu am ales sa duc lupa din interiorul meu pana la capat chair daca am pierdut mult si multewinking nu am vrut sa dau coua click-uri pe net si sa imi gasesc acolo un caracterwinking daca prinzi ideea happy