| Optimus7 a întrebat:

Ce carti va place sa cititi? Daca ar aparea o noua carte despre ce ati vrea sa fie si ce sa se intample in ea? Dau funda si vot.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac in mod special cartile de psihologie /psihologice. Daca ar aparea o noua carte mi-ar placea sa se numeasca "Bunul simt ridicat la rangul de criteriu al existentei". De cartea asta avem nevoie foarte mare. Ce sa se intample cu ea? La cum e sistemul pe la noi nu ar trebui recomandata pentru ca nu va da roade.Ar trebui interzisa. Si sa vezi cum sar toti la citit.

| AG a răspuns:

Eu citesc cam orice, in special carti politiste si psihologice. Cand sunt combinate cele 2 genuri e si mai bine. Momentan chiar astept sa gasesc o carte in librariihee hee. E vorba de Linia Sangelui de Tanya Huff, continuare la primul volum: Pretul sangelui. S-a facut si un serial dupa carti, Blood Ties

| pwp a răspuns:

Vampiri love struck