| AndreiRadu5557 a întrebat:

Ce cauta imigrantii de sex masculin in Europa, dacă începe războiul in Romania eu voi fi obligat sa ma prezint la armata altfel voi fi condamnat pentru dezertare, dar de ce acceptam barbati din Orientul Mijlociu? Inteleg daca vin femei si copii ca reprezinta partea vulnerabila a omenirii, dar un barbat trebuie sa stea cu arma in mana sa se lupte cu inamicii cum faceau stramosii noștrii in războaie?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa emigrezi si tu in orient.
Ti s-ar rezolva mai multe probleme acolo.
Inclusiv asta cu razboiul si cu femeile.
Acolo sunt deja cum iti plac tie.

| LisaJulie a răspuns:

Țarile lor sunt în colaps, de asta su venit aici, e adevărat ca li dr acorda mai multe drepturi decât este necesar dar nu aveau ce sa facă, nu puteau rămâne în zone de război

| MistarGoGu a răspuns:

Scapi cu o $paga bună relax!
Aia care au scăpat din Siria, Afganistan *( de talibani ) sau Iraq *( Isis ) au " decartat " câteva mii bune de $$$ sa treacă de vămi sau sa plătească călăuze, bărci sau cazări de pe drum! Amărâții au sfârșit fără cap sau în lagăre!