| anonim_4396 a întrebat:

Ce chestie, acest site de mult il consider un fel de OTV al romaniei, de cand se accepta intrebari care sunt lipsite de sens, dar nu inteleg un lucru, cum se face ca toti devin expertii TPU si nici macar nu au o luna pe acest site? Foarte interesant e faptul ca eu nu imi doresc asta dar sunt multi care ar trebui sa fie expertii, cei care intr-adevar isi merita acest drept prin vechimea pe acest site si prin raspunsurile serioase si limitate la bun simt. Cred ca ati observat ca nu mai sunt la fel de activ ca si inainte, dar mai intru sa ajut pe cei care cred ca au nevoie de ajutor si nu pun o intrebare sa fie si ei bagati in seama. Nu o sa plec inca de pe site dar o sa ma reduc doar la unele intrebari fara sa mai imi pierd timpul pe aici.
Am 41 de fundite si foarte multe raspunsuri serioase, alti sau altele au doar 2 fundite locul 600 si ceva si sunt expertii.Asa ca ...nu mai am cuvinte.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tudor, statutul de expert nu implica si cunostinte vaste intr-un anumit domeniu. fac referire strict la acest site.sunt intr-adevar experti pe care ii respect insa aici, aceasta tutulatura este strict comerciala.asa ca nu vad de ce iti faci atatea probleme.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La cine te referi? Da-ne un nume, ceva...happy m-ai facut curioasa

| Flav a răspuns:

Tudor, stai departe de haosul asta. Mie-mi pare rau ca nu am reusit sa ma abtin azi de la comentarii. Si eu vreau sa ma limitez de la raspunsuri, poate chiar si sa ma retrag.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Ai dreptate, sunt mulți useri care stau cu orele pe site din dorința de găsi răspunsuri cât mai utile, nici de cum să alerge în goană după puncte așa cum se tot zvonește pe aici și pe acolo, și alții din trei vorbe s-au trezit experți.
Mă miră și pe mine, dar totuși nu este de competența mea.
Este a 3-a întrebare pusă pe această temă în decursul unei singure zi.
Mâine sper că se vor liniști apele prin răspunsul oferit de Raluca privitor la aceste tensiuni apărute între useri.
O noapte liniștită.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In opinia ta, Tudor, cine sunt aceia care merita sa fie experti? Poate ar si bine sa spui, ca o sugestie pentru admini.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da dar acum cred ca nu de mine spuneti. Eu am ceva luni la activ, am si niscai raspunsuri, unele chiar am reusit sa le fac sa para serioase si am si multe fundite (si ma mindresc cu ele, ies pe strada si lumea ma admira cind mi le remarcabatting eyelashes ). Si cred ca din aceste motive, am dreptul sa fiu ceeace sint, adica expert incogito big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro, deci tu erai azi pe banca in parc cu pancarda aia plina cu fundite atarnata de gat? am trecut pe langa tine si chiar ma intrebam daca nu cumva esti de-al nostru. data viitoare cand iesi la plimbare scrie intr-un colt undeva "Bro" ca poate te conving cumva sa imi dai si mie cateva din funditele tale...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nekane nu eram eu, pentru ca nu ai fost in Herastrau laughing Dar iti dau funditele daca vrei cu mare placere. Pastrez si eu una sau doua, in cazul in care nu mai primesc pe sitebatting eyelashes

| byank a răspuns:

Eu nu inteleg ceva si sper sa ma lamuriti si pe mine? care e treaba cu punctele, funditele si restul? credeam ca suntem aici sa ne ajutam reciproc nu pentru a lua parte la vreun concurssad

| alexandraZoOoOoZa a răspuns:

Aici te contrazic nu conteaza k acele intrebary au sens sau nu fiecare dintre noi avem dreptu sa ne adresam cu ce intrebare dorim, asa ca nimeni nu ne poate ordona c sa intrebam sau nu... una eu cand nu sunt lamurita cu ceva intreb p cineva care ma poate ajuta indiferent de intrebarea care am pus-o trebuye sa mi se dea un raspuns clar si concret pentru al intelege :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maii eu imi vreau frumosperechea sa aiba 14 ani datymi un site va rog eu