| RorySan a întrebat:

Ce credeti ca daca nu am voce la cantat mai pot avea?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Probabil, nu ai voce pentru a canta ceea ce vrei tu. Insa, cu siguranta exista o melodie a carei interpretare se poate face doar cu o voce ca a ta. Continua sa cauti respectiva melodie!

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Depinde de vârstă. Dacă ai o vârstă destul de fragedă trebuie să știi faptul că vocea se va mai modifica în timp și ar mai trebui în acest timp să iei lecții de canto ca să se formeze mai bine.

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Talentul il ai sau nu. Daca nu-l ai n-ai ce face.

| Alex5620 a răspuns:

Daca nu esti inzestrata cu acest talent nu prea ai cum sa-ti,, faci voce''.