| arbl07 a întrebat:

Ce credeti ca doreste acest barbat de la aceasta colega de-a lui de la serviciu?

O urmareste indelung cu fiecare ocazie cand o intalneste,o studiaza serios si doreste sa fie cat mai prietenos cu ea, sa o cunoasca mai bine.Pare ca o place.Si ea il place pe el pentru ca e frumusel.Marea problema e ca el e insurat si are deja doi copii,ea este single,n-are obligatii dar e o fata serioasa.El totusis e tine de capul ei desi ea incearca sa-l evite din cauza barfelor si pentru ca are copii.El incearca sa-i fie util in diverse situatii de la serviciu, aparand-o de dusmanii care o critica sau o barfesc.Fiind mai influent, reuseste sa o faca si pe ea mai respectata de catre toti.La un moment dat el ii propune o sarcina de serviciu potrivit careia ea ar trebui sa plece prin acest serviciu in strainatate dar ea refuza pentru ca nu isi poate lasa mama bolnava singura.El se supara,desi nu arata pe moment si incepe sa o trateze cu indiferenta,raceala si chiar nesimtire,refuzand sa o mai ajute in fata celor care nu prea o inghiteau.El incepe chiar sa-i desconsidere activitatea,socotind ca nu e deloc grozava.Ea ii cere lamuriri iar el ii spune deodata ca nu e obligat sa-i placa ceea ce face ea.
Dupa parerea voastra, ce avea tipul asta in cap la inceput si de ce s-a schimbat brusc?

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

E o formă de hartuire. Ce voia? O aventură.

3 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

S-a ofticat ca i-a zis nu.
Poate voia s-o aiba la mana cu beneficiile pe care i le aducea ei. Iar la un moment dat sa-i spuna "Ne cotarcim ca imparatii, sau iti foot cariera".
Dar asta-i o viziune telenovelista.
Poate chiar ii placea tipa si na, s-a simtit respins asa ca acum o evita ca sa ucida tot ce simte pentru ea. ha. hahaha.
Nu trebuie' sa ma mai uit la Uzurpatoarea.

| Doub a răspuns:

Voia să-i facă mâncare.

| TheFragranceMaster a răspuns:

Ok, deci nu esti tu Bibicu'?
In putine cuvinte tipu' e un magar! Si mitocan! Si jalnic! Pacat de fata.