| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca se intampla cu intrebrile la care nu s-a raspuns niciodata? Sau care sunt destul de vechi si nu raspunde nimeni la ele si au doua trei raspunsuri? Ele se sterg? adica nu o sa se pastreze 13353267456 de intrebari?:O

Răspuns Câştigător
| Nyku_5126 a răspuns:

Nu se sterg, pe pagina principala ai jos optiunea sa dai la pagina urmatoare cu intrebari. Alta metoda este folosirea functiei de cautare cu care poti gasi o anumita intrebare. Poti sa mergi si intr-o categorie anume de intrebari si sa te uiti pe toate paginile, o sa vezi si pe cele care nu au raspunsuri, sunt organizate dupa data/ora trimiteri.

1 răspuns:
| Bacemi a răspuns:

Nu cred ca se sterg. Eu din cand in cand mai raspund si la intrebari mai vechi, chiar si mai vechi de cand am eu cont pe TPU. Nu conteaza ca s-a dat fundita, daca vad o intrebare serioasa raspund.