| Heythere a întrebat:

Ce credeti despre illuminati? Chiar controleaza unii artisti?

2 răspunsuri:
| mikilooooooooo a răspuns:

Presupun ca ai vazut "demascarea industriei muzicale" sincer o parte. 40% cred dar doar, doar, din cauza acelei serie tip documentar care spune tot verde'n fata si te face sa crezi, acum daca o fii sau nu adevarat. nu avem noi de unde sa stim

| Heythere explică (pentru mikilooooooooo):

Nu, nu am vazut acel documentar dar am citit pe net tot felul de chestii si a inceput sa ma faca sa cred. Cum ai spus si tu, nu avem de unde sa stim. Fabulatii sunt multe asa ca lasam la aprecierea fiecaruia.