| 00raluka00 a întrebat:

Ce credeti despre mate info intensiv ce pot sa devin daca studiez acest profil?

Răspuns Câştigător
| Gabrielabmg a răspuns:

Eu sunt la acest profil :d poti deveni orice vrei tu :*

| 00raluka00 explică (pentru Gabrielabmg):

Si e greu?

| Gabrielabmg a răspuns (pentru 00raluka00):

pai daca inveti nu estewinking

4 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Contabilawinking

| Anonimgirltpu a răspuns:

In niciun caz contabila. Poti urma facultatea de informatica si poti deveni programator adica faci tot ce se gaseste pe internet si toate programele dintr-un calculator. Poti face si jocuri pentru ca inveti sa lucrezi in java. Mai poti urma facultatea de matematica (sincer nu prea stiu ce poti face cu matematica) sau poti urama facultatea de mate-info si le faci pe amandoua.