| chupachups1234 a întrebat:

Ce credeti despre melodia aia noua a lui Lady Gaga- Alejandro? Eu zic ca e oribila si am enerveaza mai ales can spune "Alejandro". iar videoclipul e aiurea, e hidos, nu are nici un sens si e cumva... scarbos...

9 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

De acord cu tine. Eu urasc toate melodiile ei, inclusiv pe ea. happy

| madytza_7574 a răspuns:

Sincer eu o urasc... urasc felul ei de a fi:X nu imi place stilul ei
freza e naspahappy

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Mie imi place piesa ei noua. e draguta.

Pa, pa.

| Iubesc Limonada a răspuns:

E satanista

| deeeeeeaaa a răspuns:

Nici mie nu`mi place melodia aia. e :-&

in schimb l gaga are si unele mel.care is nice love struck

| BlueRose1 a răspuns:

Asa e din aceasta melodie nu inteleg nimic si nici din videoclip mai ales ca e foarte ciudat in el sunt numai gay si lady gaga presupun ca vorbeste despre prietenul ei care a murit si in videoclip e o inmormantare si e chiar foarte ciudat si intr-un fel ingrozitor de apuca groaza cand vezi ca tine inima iubitului ei care a murit in mana si la sfarsit inghite un lant care nu stiu precis ce vrea sa semnifice si din cate am vazut pe haina cea alba pe care o purta am vazut cruci intoarse deci e foarte ciudata nu o mai suport pe lady gaga o urasc

| happiness a răspuns:

Cand am auzit mel prima data mi s`a parut draguta, o avea colega mea pe tel o ascultam mereu la scoala si faza cea mai tare era cand auzeam povestea de l inceputul melodiei despre alejandro(nu mai puteam d ras), melodia in sine e draguta, mai ales in disco da ff bine, da` videoclipul sincera s fiu mi se pare aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr la sfarsit ati vazut in videoclip cand aaaaaaaaaaaaaaaaaa il inmormanteaza pe aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa alejandro buzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz urasc videoclipul ala ma sperie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa in plus melodia a imitat-o dupa ace of bace in plus lady gaga e gay aaaaaaaaaawwwwwwwwwwwawawawawawawawawawwawawwwawawawawawawa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca este foarte faina si merita vazuta de toata lumea si imi place cand spune ''alejandro''. e o melodie foarte frumoasa si sexy si o ador la nebunie.