| Kitty a întrebat:

Ce credeti despre mine, ca utilizator?

Răspuns Câştigător
| stefangeles a răspuns:

Daca iesim intr-o zi la o bere poate o sa ma exprimbig grin momentan pot sa-ti zic ca esti Roman (ma scuzi de insulta a te numi roman este o insulta de la o vreme) esti o persoana care nu stie sa se autoaprecieze si apeleaza la ceilalti (prin intrebarea pusa) iar daca ai avea si o poza cu tine as putea sa-ti anticipez si numele sau varstabig grin... succes big grin

8 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Mi se pare ca esti zmeul din poveste, cel care-si arunca inainte buzduganul spre a-si semnala iminenta sosire!

| baru a răspuns:

Eu personal cred ca esti o dulce Asta in cazul cand esti fata Daca esti baiat atunci esti un tip de treaba Pa

| OanaG a răspuns:

Nu prea te-am observat asa pe site, cred ca esti siura pe tine, pe raspunsurile care le dai...bafta in continuare!

| Mara_1046 a răspuns:

You. ok.

| zzzuperman a răspuns:

Esti super ok. nu am auzit de tine pana acumbig grin

| marymaryanne a răspuns:

Imi place felul in care raspunzi la intrebari.esti ok.happybafta in continuarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu ce crezi despre tine? Parerea noastra ar trebui sa nu te intereseze. happy

| Kkiwiitttzzzaaa a răspuns:

Cred ca ai o pisica si un caine care nu se inteleg si ei mananca zilnic pizza si beau bere. Sunt sigura ca ei te-au chemat la o bauta si cand erai bat/beata ai pus intrebarea asta ca ti-au bagat soareci in cap happy