| GOODLUCK a întrebat:

Ce credeti despre telefonul Lg Cookie Fresh?
Are memorie buna?(incap melodii si poze multe )?
Funda la care stie.

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Este un telefon bunicel. Faza nasoala este ca nu are memorie interna. Daca vrei muzica, poze va trebuii sa iti cumperi un card.(suporta pana la 8GB) Daca esti o fana a muzicii, a mesajelor si daca vb peste 2-3 ore pe zi la el nu ti-l recomand(se va strica touchscreenul). sper ca te-am ajutat. fundita?happy

1 răspuns:
| doar.pt.voi. a răspuns:

E destul de bun telefonul.Nu are memorie interna.Trebuie obligatoriu card la el ca de nu...adio muzica, adio poze si toate celelalte. Daca esti o fana a muzicii, a mesajelor si daca vb peste 2-3 ore pe zi nu-ti recomand telefonul. Sper ca te-am ajutat. fundita?happy