| smolnarkarina a întrebat:

Ce credeti despre tpu.ro?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O sursă de informare dar și socializare.
Pa, pa.

| Silvia a răspuns:

E cel mai naspa site!phbbbbt

| moftuliki a răspuns:

E super mega ultra tare laughing

| Caaty a răspuns:

Este super tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eun site f bun, te ajuta sa gasesti raspunsuri la anumite intrebari care ti le pui si la randul tau si tu poti ajuta pe altii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are si bune, si rele ca orice padure! Dar este un site ce merita sustinut si vizitat, ii sunt fidela, ce mai! Si dca userii si-ar da mana ca in slogan, ar fi perfect!
Mai sunt unele probleme tehnice caree, deja incep sa se rezolve, dar in rest este foarte bine, felicitari, TPU!