| DanaCherry a întrebat:

Ce credeti despre viata vedetelor in copilarie? Cum credeti ca se desfasura? Lafel ca a noastra sau cu totul diferita? da-ti pareri despre : Miley Cyrus, Agelina Jolie sau Kristen Stewart. cea mai buna primeste funda!

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! In copilarie la fel ca a noastra.Atunci nu aveau hituri sau filme de succes filmate inca...erau niste necunoscute.Desigur la Miley nu putem spune asta fiindca ea de la 12 ani a inceput sa fie celebra avand primele hituri ca :Best of Both Worlds si filmand Hannah Montana care a avut o audienta uriasa. Ce copilarie e asta? Nu e una normala in niciun caz. laughing

| dariuzzza a răspuns:

CEl putin miley cyrus spala veceuri la 7 ani