| oAnna a întrebat:

Ce credeti, va fi sfarsitul lumii in 2012? hmm http://www.youtube.com/watch?v=NsY7-QH4-vE

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No sa se intample nimic!straight face daca chiar se presupune de catre savanti ca o sa fie un eveniment cosmic probabil ceva de genul ca si fenomenul Tunguska (1908). o sa fie atrasa catre pamant o materie cenusie sau neagra ori un camp mai mare asteroiti si o sa se intample mai multe dezastre dar nu chiar ceva atat de mare incat sa distruga intreaga planeta. eu personal nu cred in sfarsitul lumii. mai adug ceva amuzant: aia toti care fugeau de valu ala mare de apa erau prosti rau de tot ca stiau ca o sa moara da tot fugeau. laughing

2 răspunsuri:
| mmeee79 a răspuns:

Ca e o Big fat liar!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se va intampla decat doar daca doreste domnul