| unicka a întrebat:

Ce credeti voi, au fost fraudate alegerile?

Răspuns Câştigător
| Sadd a răspuns:

Logic happy, si de unii si de altii

8 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Da, de ambele parti.winking Iar prin contestare nu se va schimba mare lucru, pentru ca nu Curtea Constitutionala alege noul presedinte, ci daca se justifica faptul ca au fost fraudate se va organiza un alt scrutin. Pierdere de timp si amanarea formarii guvernului.
TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!

| fabiola a răspuns:

Stiu ei ce stiu, hotul striga hotii!

| remus a răspuns:

Da, au fost fraudate masiv de catre psd, au furat voturi de la PDL cu nemiluita numai ca nu au furat suficient. Daca castiga prostanacu nu mai erau fraudate alegerile, sincer as dori sa se faca realegeri pentru presedinte, atunci sa vedeti cate voturi va avea Basescu in plus fata de papusa lui vantu si hrebenciuc.

| mihaa a răspuns:

Nu cred, e normal si se astepta, totii la un rezultat f apropiat dar,,, asta ee, daca va fi un alt tur inseamna ca a inebunit lumea, banii tocatii aiurea si toit base iasa

| yellowalien a răspuns:

Fraudate sau nefraudate, bine ca n-a iesit Prostanacul laughing

| tweety_8071 a răspuns:

NU.cred ca s-a incercat fraudarea lor de catre Membrii PSD dar nu s-a reusit.De aceea fac ei acum scandal ca au bagat o gramada de bani sa fraudeze alegerile, dar nu s-a putut datorita membilor PD-l si ca sa-si faca campania aia murdara Geoana.acum toti sunt pisati pe ei ca au pierdut si o gramadoaie de bani si alegerile (ce credeau ei ajunge Prostanacu presedinte si ne scoatem noi banii apoi, furand tara)laughing... din fericire nu s-a intamplat asa, deci acum disperatii nu mai stiu ce sa fac da fac pariu ca nu se vor repeta alegerile oricat tine-tam ar face. taca draq:-s.si prinsi cu mata in sac si tot ei cu gura mare.hai jett PSD!

bravo BASEEEE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA.au furat cei de la PSD cu miile, voturile, insa tot nu au reusit sa intreaca vointa romanilor. laughing
Hai, ma lasi? Aia de la PSD nu mai stiu cum sa-si ascunda neputinta si au gasit cea mai penibila explicatie.Mai bine spuneau ca Prostanacul chiar nu are stofa de presedinte si cresteau enorm de mult in ochii electoratului, decat sa vina cu ineptii de acest gen.Si cand ma gandesc ca seara, cand se bucura prostanacul, deja isi faceau planuri si il rugau pe Basescu sa faca predarea functiei in liniste sa nu se creeze scandal, acum ei sunt cei care fac scandal.Sunt niste...
Nu gasesc cuvantul, scrieti-l voi. Tema pentru acasa. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Un DA sincer şi vehement.
Pa, pa.