| Diiiiiia a întrebat:

Ce culoare a ochilor v-ati dori sa aveeti`?love struck Sau ce culoare a ochilor e preferata voastra?happy

6 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Caprui imi doresc, dar ii am deja. Sunt o norocoasa. laughing

| Edy1995 a răspuns:

Eu as prefera sa ii am negrii dar ii am albastrii. big grin

| jrjrjeee a răspuns:

Roz.

| Meryem027 a răspuns:

Am ochii negrii si sunt multumita pentru ca putine persoane au ochii negri. Deci, negrii ii vreau si negrii ii am. Ma bucur!big grin

| Ella123 a răspuns:

Mie imi plac ochii albastri, eu ii am caprui...sti cum se zice ochii caprui fura inima orcui :p

| Klara a răspuns:

Ai mei sunt verzi, dar imi plac aia albastri sau caprui deschis.