| Diiiiiia a întrebat:

Ce culoare au ochii tai`?batting eyelashes Ti-ai dori sa aiba alta culoare? [Fundaa pentru cine are aceeasi culoare a ochilor ca si mine.love struck]

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Verzi, si imi plac ochii mei, nu vreau alta culoare.

16 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Caprui.si nu vreau sa ii schimb.

| Prajitură a răspuns:

Caprui; x
si nu, nu as vrea sa'i schimb happy
stii cum e smug ochii caprui fura inima oricui rolling on the floor

| Christina a răspuns:

Verzi love struck Am ochii mari si verzii noaptea ii am mai inchisi si dimineata mi se deschid.si nu vreau alta culoare happy e unul din lucrurile care imi plac la mine happy :*

| demonangel37 a răspuns:

Caprui un maro spre rosu nu i-as schimba

| nuamnuvreau a răspuns:

Caprui inchis...as vrea sa fie verzicrying

| Ѕαяωאאα a răspuns:

Caprui :X. Cand eram mica vroiam sa fiu blonda cu ochi albastriwinking. Dar acum imi plac. Sunt frumosi :X.

| Pinxiee a răspuns:

Culoarea ochilor mei este albastru inchis.

I`as schimba, imi plac foarte, foarte mult ochii de culoarea albastru deschis sau ochii caprui care par negrii :-x.

| nikolikky a răspuns:

Caprui. dar imi pot pune lentile.

| Roxii a răspuns:

Albastri si nu as vrea sa-i schimb deoarece e culoarea mea preferata. albastrul si movul plus ca ochii albastri atrag atentia!winking

| Cherry56 a răspuns:

Albastri, nu sunt prea perfectibatting eyelashes

| *swper* a răspuns:

Caprui; x... imi plac asa capruii`happy

| mihaiel4ik a răspuns:

Caprui...acesta este kuloarea ochilor mei` si nu prea vreau alta kuloare...happy

| anycutza [:X] a răspuns:

Caprui big grin Mi'as dori sa ii am albastri :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vara caprui deschis. Iarna caprui spre negru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastrii-verzui... ii ador!; x

| mitroidany a răspuns:

Caprui inchis si nu, nu mi-as dori sa fie altfel