| Idkidk a întrebat:

Ce culoare aveţi părul?

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Brunet iarna, vara saten

| Drimmero a răspuns:

Saten spre blond!

| Idkidk explică (pentru Drimmero):

Super! Eu vreau să-mi fac păr blond. Cum e cu păr blond? big grin

| Drimmero a răspuns (pentru Idkidk):

E misto culoarea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Brunet happy

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Ştiam. Eu sunt Pinkie Pie. rolling on the floor

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Mda, stiu... laughing

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Tu ai vrut. rolling on the floor Tu ai ales rolling on the floor

| Florentina9210 a răspuns:

Saten!

| Idkidk explică (pentru Florentina9210):

Şi eu il aveam şaten ( culoarea naturală ), dar mă vopsesc...cu o vopsea care se sterge la 5 spalari.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Idkidk):

Eu nu mai fac prostia sa il vopsesc. Mai fac din cand in cand suvite cu violet de gentiana ies super, dar in rest sa mi-l mai fac pe tot, nu merita. Acum doi ani cand am fost la nunta varului meu, l-am facut gen Ombre, si chiar daca la inceput pare frumos, in timp se decoloreaza pudra aceea si ramane ''spalacit''. A trebuit sa il dau tot jos, ca il aveam lung. Acum de abia pe jumatate mi-a crescut. M-am invatat minte, il las natural, ca e mai frumos!

| Idkidk explică (pentru Florentina9210):

Eu il vopsesc... Imi place.

| syd2 a răspuns:

Roz.

| Idkidk explică (pentru syd2):

Şi tu? =) Eu chiar il am roz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blond ^.^

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Saten-castaniu