| 愛日本 a întrebat:

Ce culoare va faceti bradul?

11 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Rosu cu argintiu happy

| 愛日本 explică:

Eu il fac galben, gri, mai mult rosu si albastru.*steluta fiind rosie!

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Pai al meu e artificial si (verde). Dar l-am dat cu zapada artificiala si miros de brad adevarat.rolling on the floor deci albrolling on the floorbig grin

| SSSkkkk a răspuns:

Buna.

Eu am brad argintiu artificial si l-am facut numai albastru.

Pa, pa.

| ZâmβέŤ a răspuns:

Eu il fac rosu si auriu, culorile Craciunului, si vreau sa renunt la beteala.

| Anchyy18 a răspuns:

Argintiu cu albastru
Tu?big grin

| Blueberry10 a răspuns:

Auriu cu Argintiu dar majoritatea prefera combinatiile auriu-rosu, argintiu-albastru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negru cu gri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastru, lol::X:X:X

| StopCardiak a răspuns:

De toate!

| edy_9424 a răspuns:

Eu mil fac colorat