| twixertiny a întrebat:

Ce culoare va reprezinta? >:-

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Mai multe...
Pink (roz)--pentru ca vad viata in roz, totul mi se pare o distractie, si intotdeauna happy!
Green (verde)- imi plac florile, oceanele, apele, ingheturile laughing, ploile de vara, Canada (cea mai frumoasa natura o gasesti acolo, si noi am avea, dar, unde e respectul om-natura? )... natura, intr-un cuvant!
White (Alb)-- vad clar orice problema, orice,, fraza'' mai dificila, si inteleg lucrurile despre,, viata'' in limba,, filosofilor''.
Purple (Violet)-- sunt foarte pasionata de lumea artei, desenele minunate, filmele cu poveste,, romantica (ex. Titanicul) etc., si cred ca aceasta culoare le reprezinta pe toate acestea. Este o culoare aprinsa, pasionala si romantica.

Culorile mele favorite sunt : Violet, Roz Inchis--spre violet, albastru marin, albastrul cerului.,

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Albastrubig grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Alb love strucklove strucklove struck

| User a răspuns:

Albastruthinking

Stefan
| Stefan a răspuns:

Azur .

| juniper a răspuns:

Albastrul si rosul aprins.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Alb

| Helvete a răspuns:

Verde happy

| andreea7520 a răspuns:

Tot ce ţine de energie şi de pofta de viaţă: cred că rozhee hee Culorile preferate oricum sunt: alb, verde, albastru şi roz laughing

| andreea7520 a răspuns:

Sunt chiar atât de stupidă dacă îmi place roz? laughing

| anonima_4990 a răspuns:

Rozbig grin

| Seline a răspuns:

Rosu.

| Sniper a răspuns:

Eu intotdeauna am mers pe calea curcubeului cool!

| Zambet a răspuns:

Mov love struck

| andy_3925 a răspuns:

Albastrul

Răspuns utilizator avertizat
| Allegria a răspuns:

@rosu!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastru
Mov
Negru.

| El a răspuns:

Fasolea

Răspuns utilizator avertizat
| Criss' a răspuns:

Roz. si negrubatting eyelashes!