| Yrynella a întrebat:

Ce cuvinte iubesti cel mai mult pe lumea asta, si care te fac sa traiesti, si in acelasi timp te fac fericit, si de ce? ofer funda pentru raspuns detailat.

Răspuns Câştigător
| Roxana75 a răspuns:

Pai sa vedem... iubesc cuvintele:familie, prieteni, iubire, fericire etc. Imi plac pentru ca fara ele nu cred ca as putea traibig grin

4 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Cuvintele care le iubesc pe lumea asta si care ma fac sa traiesc si fericit in acelasi timp sunt : M-am ca*at!
Ma face extrem de fericit cand sunt golbig grin

| Hirako a răspuns:

Pneumonoultramicroscopicsilicovolcaniconioza. Daca inveti sa-l pronunti iti da satisfactie laughing

| Samy_9877 a răspuns:

Imi place din limba romana cuvantul "tandru" suna asa puternic si semnificatia sa e atat de sensibila.

Samy, https://www.facebook.com/samymiculamusic

| BCoMichael a răspuns:

Electric
"Goodbye...Kyuubi"
"Sa vanam ceva orci"
"Contati pe securea mea"
Erau mult mai multe dar doar pe astea l-e mai tin minte! crying