| hdn a întrebat:

Ce doriti voi de mos craciun? primul raspuns primeste o fundita de aur.

Răspuns Câştigător
| Lanyshorta a răspuns:

Multa sanatate si fericire si un cadou special pe care-l port in inima!

4 răspunsuri:
| Lamaitzza a răspuns:

Zapada si cizme happy

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Un ursuletz de plus ` :X

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Tu ce vrei de craciun? :)

| AndraTpu a răspuns:

Dorinta cea mai mare de Craciun era sa vina ai mei din strainatate, mi era tare dor de ei. Si astazi mi au dat vestea ca saptamana viitoare ajung acasa :X cea mai frum surpriza, nu mai am nev de nimic acum decat sa vina si sa petrecem Sarb toti, in fam!

| MADRIAN123456789 a răspuns:

Tie noroc,iar mie noroc, Apa Minerala, Un cartus de imprimanta, ciocolata, folie de staniol si atat. laughing mai multe...