| mentholinks a întrebat:

Ce droguri ati incercat pana acum? Ce efecte daunatoare au avut?

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu am incercat nimic, e totul in regula aicisa alien
Am auzit ca Maria e tipa calma, de gasca, dar uneori nu scapi de ea toata saptamana, dupa ce o inviti o seara.
Si mai vorbeau niste copii pe la coltul strazii, ca legalele ti-ar da halucinatii tampite, cu panica si eventual greata.
Doar am auzit, eu nu-s de aici...

| 1997onur a răspuns:

Nu am loat niciodată asa ceva ai nu se va întâmpla niciodată așa ceva.

| goguPatent a răspuns:

Cafeaua și alcoolul. Momentan nu au efecte vizibile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slavă Domnului, nu am încercat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am încercat niciodată droguri, nu sunt sănătoase și nu fac bine

| acerr a răspuns:

Am fumat marihuana... efecte pozitive si se recomanda la stres, parkinson, insomnii, depresii

| Jessica1235 a răspuns:

Cafea tongue
Nu consum droguri și nici nu o să încerc. Am viața frumoasă, nu am nevoie de droguri