| Drimmero a răspuns:

Sunt oameni necajiti care sunt intrebati in fel si chip, dar unii chiar au haz, ei n-au nicio vina ca pe vremea respectiva mai mult de 4 clase nu se faceau, dar totusi, sa nu stii cum te cheama, cati ani ai, ce limba vorbesti in tara ta, mi se pare deja...rolling on the floor))). Unele cred ca sunt si regizate.

| R0R0 a răspuns:

Si-au zis si ei opinia.Nu prea sunt pusi la curent cu ce se intampla in tara lor. Ultimul a fost misto!

| EneCristian a răspuns:

INcultura da frate razi ai de capu meu na vezi ce inseamna etno tv antena 3 si alte tampenii.

| Dugalle a răspuns:

Ei au probleme mai arzatoare cum ar fi ce sa manance la pranz nu sa i-a cartea-n mana si sa citeasca.

| anonim_4396 explică (pentru Dugalle):

Totusi nu sunt intrebari de cultura generala sau probleme de matematica, sunt lucruri pe care trebuie sa le stie orice vietuitoare. Ti se pare corect ca persoanele care nu stiu pe ce lume traiesc sa aiba drept de vot?
https://www.youtube.com/watch?v=emNIDbv73oQ

| Dugalle a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmmm, da. Mi se pare normal atat timp cat sunt oameni si nu caini, pisici, cai, vaci, zimbi, igoane.

Dreptul la vot e un drept universal intr-o democratie. Ca ei nu sunt responsabili de votul lor asta e altceva.