| tHeAnGeLoFwOrLd a întrebat:

Ce e mai important :baiatul pe care il iubesti neconditionat sau prietena cea mai buna pe care o cunosti de cand erai pitic?

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu cred ca as alege pe cineva, daca ar tine amandoi la mine nu m'ar pune sa aleg.Plus ca, relatia cu baiatul o sa termine candva, si cu prietena la fel.

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Primul logic...
Fetele sunt tradatoare, oricata prietenie ar fi nu te pun pe tine inaintea lor
Si la ce sa renunt la iubire&prietenie ce mi le ofera iubitul pentru o prietenie care se poate termina oricand?

| pwp a răspuns:

prietena cea mai buna pe care o cunosti de cand erai pitic

| MyChemicalRomance a răspuns:

Prietena...ea mi-a fost alaturi la bine si la rau, stie prin ce trec si cat de mult sufar. Baiatul nu se stie cand are chef sa se duca la alta...si dupa aia eu pe ce umar plang? Cine imi mai da sfaturi?

| Sabyynna a răspuns:

El cu siguranta.
Ea trebuie sa inteleaga ca mereu prietenia trebuie pusa dupa iubire. Eu as intelege-o pe ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoi!

| adda_3343 a răspuns:

Cred ca baiatultongue pentru ca prietena tear intelege:X