| PaulB a întrebat:

Ce emisiune preferati dintre : Trasniti din Nato si Mondenii?

15 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Amandoua emisiuni sunt frumoase, imi plac mai mult trasnitii, dar din cauza ca sunt mai mereu obosit nu reusesc sa le mai urmaresc

| Ana a răspuns:

Trasnitii love struck

| remusbb a răspuns:

Trasniti e mai misto si e mai amuzanta

| remusbb a răspuns:

Deci cui dai funda?

| Ecou a răspuns:

Trasniti

| Ramonish a răspuns:

Trasnitii

| justmeesb a răspuns:

De departe mondenii!

| PaulB explică:

Eu aleg trasnitii.sunt mult mai comici si originali pe cand mondenii doar imita niste vedete.

| CanDy_2772 a răspuns:

Trasnitiilove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mondenii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mondenii sunt un grup extrem de talentat si foarte haiosi.sunt la aceasta ora dupa parerea mea, asi divertismentului romanesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mondenii au talent, sunt profesionisti, draguti, umor cat incape, asa ca s-o tina tot asa pentru ca pe mine ma incanta emisiunile lor-subsemnatul calin dragos, satu-mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trasnitii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trasnitii

| aldore_6019 a răspuns:

Ba smecherilor dc va place Mondenii, mie unu imi place Trasniti pentru ca rad de lesin, in timp daca ma uit la mondenii ce fac ma ******* asa ca nu imi place!