| kanajambe a întrebat:

Ce este cel mai important pe lume?

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

In prinmul rand sa fii sanatos si sa te iubesti pe tine insuti. Apoi sa stii sa te faci apreciat si iubit de cei din jur prin ceea ce faci, prin felul cum reactionezi la necazul altuia. Si nu in ultimul rand, sa fii credincios familiei si celui ce ne vegheaza viata pe acest pamant trecator...Viata inseamna Lupta, Credinta, Iubire, Generozitate, Munca, Daruire si Sinceritate, fara ele nu ne ridicam la statutul de OM. Lucien.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sănătatea, restul vin de la sine, vrei nu vrei.
Pa, pa.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Credinta in Dumnezeu, iubirea fata de aproapele tau si o inima curata.Sunt mult mai multe lucruri importante in aceasta lume.
"A fii om, e lucru mare"
Numai bine!

| Alisa a răspuns:

Sanatatea.
Daca ai sanatate poti sa le faci si pe celelalte.

| matchpoint a răspuns:

Buna ziua, eu sunt de acord cu legiutoarea. cel mai de pret lucru este sanatatea. Pa

| tyana a răspuns:

Sa nu ramai singur, sa ai o familie care sa te iubeasca si sa te sustina indiferent de situatie!happy

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Sa iubesti sa fi iubit:X

| liveincolors a răspuns:

Pentru mine, iubirea si familia sunt cele mai importante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai impoetant lucru este...sexul!

| madalina_5722 a răspuns:

Sanatatea si iubirea