| Satisfaction a întrebat:

Ce este cu diamantele la lady popular? Fundoi

Răspuns Câştigător
| mady805 a răspuns:

Le comanzi pe bani adevarati si iti da diamante in joc dar doar cate comanzi si le schimbi in joc. adica: le cumperi le primesti in joc si le schimbi in bani pe ladypopular! dar la 100 zile primesti pe degeaba 200 diamante! funda?

2 răspunsuri:
| justMe29 a răspuns:

Si eu ma joc... diamantele le poti schimba dar le poti folosi si ca sa cumperi diverse lucruri. poti sa iti cumperi cu bani reali parca iti arata acolo cum

sper ca ti-am fost de ajutor NOROC!

| miranda2 a răspuns:

Eu sunt inregistrata acolo!
Diamantele le poti folosi ca sa cumperi haine sau chiar un animalut!

Sau le poti schimba in bani!
de exemplu:50 de diamante valoreaza in dolari 4500!
Sper ca raspunsul meu sa iti fie folositor!
mult noroc!