| RaSpUnS.pT.vOi a întrebat:

Ce este pentru voi cel mai important in aceasta lume? Ce sau cine reprezinta Universul vostru?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Sa pot sa-mi mentin mintile pana la sfarsitul vietii.Nu vreau sa imi privesc copiii fara sa nu-i recunosc.Sanatatea! Ea e cea mai importantá.
Despre familie nici nu se pune problema, dar familia pentru mine e reprezentata doar de mama si tata.Restul sunt ...rude.

14 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Familia mea dar si nebunii mei(opry, stefy si andrei) fara ei viata mea nu ar mai fi la fel:X:X

| Flav a răspuns:

Mama mea.

| costymaximus a răspuns:

Familia, binenteles.

| costyn162 a răspuns:

Cred ca la varsta noastra, la varsta adolescentei, raspunsul la intrebarea ta, este cu siguranta familia. Chiar daca avem numerosi prieteni si numeroase cunostinte, pe care le consideram foarte importante, inca nu am intalnit persoane care sa surclaseze familia in topul preferintelor.

| inna a răspuns:

Eu sunt cea mai importanta pentru mine. Poate suna ciudat, dar asa este!

| JeSa a răspuns:

Familia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Natura cit mai salbatica.

| Piscotel a răspuns:

Pentru mine important e tot ce ma inconjoara. Universul mi l-am creat din lucruri marunte, dar importante. De la familie, prieteni pana la jucariile mele de plus, zambete... toate construiesc universul meu.

| Butsilee a răspuns:

Pisicile mele si catelusi :X in rest nimic nu am nimic important in viata mea nimic

| ÅñdRa a răspuns:

Familia, iubitul si prietenii adevarati

| georgiana a răspuns:

Familia ocupa locul intai pentru ca ma ajuta atat la bine si la greu, sunt cei care m-au crescut si ii respect, iar apoi celelalte nevoi (fiziologice, respectul, acceptarea si nevoia de securitate).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sotul meu.happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Familia mea si prietenii love struck
Ei mi-au fost alaturi mereu si fara ei nu stiu pentru ce as mai traiwinkinglove struck

| oana_6980 a răspuns:

Pt. mine, universul il reprezinta copilul meu...