| Scherimuvi a întrebat:

Ce este porcaria asta de TPU?
Toti puneti intrabari aiurite: ce sa mananc astazi? cu ce sa ma imbrac la scola? dar de unde sa stie ala cu ce sa te imbraci la scola doar nu-i maicata
Sau mai sunt unii. Ia sa pun o intrebare pe TPU ca m-am plictisit si nu am ce face.Ba aveti o intrabre cautatio intai pe Google nu ea sa o pun repede pe TPU
Astia care va raspund vou la intrevari de unde crezi ca se informeaza din Luna sau din stele nu ei pur si simplu cauta pe Google si gaseste dar voi sa cautati pe google doamne vi de pare ca tastati prea multe butoane nu
Ba am o intrebare pai prima oara intra pe google caut-o nu o gasesti sau nu ai raspunsul pai atunci intra pe TPU si da acum poti sa-ti pui intreabarea nu pui intrebari la plictiseala

Răspuns Câştigător
| Marghioalaa a răspuns:

Ca bine spui

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Lol,mă doare capul după ce m-am chinuit să citesc ce-ai scris.Fiecare întreabă ce vrea,dacă nu îţi place o întrebare,treci peste ea.Îţi place site-ul stai aici, nu-ţi place, te duci unde îţi place.

| a1doru a răspuns:

@lavinia52romeo.ce sunt alea intrebari stubide?rolling on the floorrolling on the floor

| Simpluuu a răspuns:

Sunt unii care mai pun intrebari stubide. Asa mai fac si eu. uitete

| deea_5723 a răspuns:

TPU nu e o porcarie...sunt persoane care il fac sa para astfel!

| deea_5723 a răspuns:

@Silvia sunt de acord cu tine!
Cei care considerati TPU o porcarie, de ce mai aveti cont?

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Am incercat si noi sa le spunem.Dar nu prea merge.

| georgikk a răspuns:

Ai mare dreptate cu intrebarile si cu cautatul pe google, dar poate ca unii au nevoie de niste sfaturi si poate de aia posteaza astfel de intrebari plictisioare, intr-un fel ai dreptate dar in celalalt toata lumea vede altfel asa sunt pareri d bine si rau.