| anonim_4396 a întrebat:

Ce etnie am tinand cont ca strabunicul meu a fost ungur 100%? worried
Iar maghiara o vorbesc foarte fluent si nu mi se pare deloc grea big grin!

5 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Esti ungur, n-are nimic.

| Purgatoriu a răspuns:

Duceti-va in Bozgoria de unde veniti.

| єχcєєℓ a răspuns:

Nu prea contează ce etnie ai având in vedere că nu te discriminează nimeni(așa cred). Chiar dacă ești ungur sau român viața nu se schimbă.Să zicem doar că esti un pic din amândouă(asta dacă ai români in familie)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca strabunicul tau a fost maghiar, atunci ramificatia nu mai e asa de stransa. Considera-te roman/ca!

| Sebastian11x1 a răspuns:

Incerta...tinand cont ca nu specifici decat apartenenta bunicului la poporul maghiarhappyhappy