| Lightning1997 a întrebat:

Ce fac daca ma scoate la tabla la mate geometrie maine? ps: a ramas la mine ca ne ia la randhappy

8 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

day dreaming Da, naspa mai ales sa fii in afara subiectului geometrie, nu vreau sa fiu eu acolo! trebuie sa faci meditatie cu unul din colegii care sunt pe felie macar sa stii ceva ca altfel e de rau! multa bafta!

| Lightning1997 explică (pentru superdorex):

Ai dreptate colegii fac meditatie eu nu am facut anul asta pana acum

| RMihai a răspuns:

Cosmarul vietii mele geometria,asa is de fericit ca m-am scapat, eu ma resemnam pur si simplu, ieseam la tabla nu stiam nimic o lasam pe profa sa urle la mine 10 15 min dupa caz, ziceam "da da"... si ma trimitea nervoasa la loc, scapam fara 3 in cazul in care aveam tema facuta,iti sugerez sa ai temele facute nu prea are ce sa-ti faca,le transcri de la vreo colega desteapta si daca te intreaba cum acasa ai stiut sa le faci si la tabla nu, taci din nou pur si simplu (scuzele si miorlaitu numa ii oftica si mai mult pe profi), te poti scoate odata de 2 ori cu chiulu da nu la infinit laughing tot vei iesi, deci de ce te stresezi de aia o patesti

| Lightning1997 explică:

Stiti cum a fost pana la urma? M-a sarit nu ma mai scos a luat pe cei din spatele meulaughing

| AfroBelgianu a răspuns (pentru Lightning1997):

Noroc ai avutwinking FundittzaaaAbig grin?

| AfroBelgianu a răspuns:

1.Stai inchis in baie toata ora. 2.Prefa-te ca te doare foarte tare stomacul si cerei voie profesoarei la cabinet(in acest caz profesoara va continua randul si este posibil si nu te mai scoata si pe tine) 3.Profesoara sigur a uitat cine urmeaza, du-te la unu care se pricepe la geometrie si fa o intelegere cu el pentru a-i spune profei ca el urmeaza la tabla. 4. fundita? big grinbig grin

| Lightning1997 explică (pentru AfroBelgianu):

La noi e mai complicatbig grin prima:nu pot sta inchis pentru ca colegii o sa ma spuna a doua:nu merge pentru ca doctora o sa-si dea seama ca nu am nimic si nu pot sta pe coridor toata ora a treia:sunt intr-o clasa in care toti ne dam unii pe altii de golhappy ps:iti dau funda cand va merge(momentan la tine nu apare, apare decat la superdorexhappy

| AfroBelgianu a răspuns (pentru Lightning1997):

Naspa cu colegii. ar trebui sa fiti mai unitiwinking Mai am o idee : Spune-i dirigintelui ca ti-a murit papagalu si ai vrea sa te invoiasca. O alta idee ar mai fi asta(cam absurda, dar...) : Spune-i ca te-ai lovit cu capu de un stalp cand te alergau maidanezii si culmea. ai pierdut toate notiunile de geometrie. Parearea mea, faci cum vrei! Pana la urma nu e sfarsitul lumii. Bafta! sper ca te-am ajutat cat de catwinking