| Cσσкiє a întrebat:

Ce faceţi acum? Eu plâng şi mănânc portocale. Noapte bună!

Răspuns Câştigător
| asdgfhresry a răspuns:

Eu imi dau cu mana prin par si doar ma gandesc ca am o groaza de scris la romana. Dar de ce plangi? Ce s-a intamplat? :-s Orice ar fi iti tin pumnii sa iti treaca. Daca vrei mai vorbim pe privat maine. Noapte bunaa

9 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Hi hi eu numai ce am terminat de mancat portocale...
dar de ce plangi?

| daniDeeDee a răspuns:

Ma uit la meci Bayern - Fiorentina.

dc plangi? din cauza la portocale?tongue

| Cσσкiє explică:

Ehh, sunt în clasa a VI - a şi, deşi am media 9 la matematică, uneori nu prea ştiu cum să`mi fac tema. În seara asta s`a întâmplat la fel şi... plâng pentru că n`am ştiut să fac respectivul exerciţiu. Acum m`am oprit, oricum cu plânsul nu rezolvi nimic sad Nu mai dau randament la ora asta, dar la ora de matematică gândesc mai limpede, ca să zic aşa, doar e la 13 sau 14, când sunt odihnită.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Stai linistita si nu plange, nu esti singura care pateste asta, un pic mai multa atentie si se rezolva, poate e oboseala de vina.

| Alisa a răspuns:

Eu imi fac unghiile si raspund la intrebari pe TPU :X.

nu trebuie sa plangi:* pentru ca mai devreme sau mai tarziu totul va fi bine:*

| Cσσкiє explică:

@ConstantaProca şi Alisa, mulţumesc mult pentru încurajări happy

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Alta data sa papi si putina (...) cioco, si sa fii mai optimista! Dupa ploaie vine soare!

| Malvina24 a răspuns:

Stau si eu sunt trista si plansai si eu! dar o sa vine si momente mai bune! noapte buna!

| cherry20 a răspuns:

Ma gandesc cum ai reusit sa ma impresionezi prin lucrurile simple ce leai zis pe aici.Esti tare fato! bafta:*