| rappEritxa a întrebat:

Ce faceti cand sunte`ti tristi`? Eu una de ex`love struck ascult muzicaa` si incep sa scriu ce mi se intampla in jur big grin`

6 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Bag somn! Somnul, cea mai buna terapie pentru tristete! Pentru orice, de fapt! Incearca.

| Elisaaaaa a răspuns:

Ascult muzica trista., lenta cu versuri ce se potrivesc situatsiei mele.happy. acest lucru ma linistete mai mult decat orice altceva happy

| ScorpionSting a răspuns:

Same, ascult muzica

| ραтяίcία a răspuns:

Ascult muzica si uit de tot

| Rayyy a răspuns:

Incerc sa imi gasesc orice alta ocupatie ce m-ar putea deconecta din starea in care ma aflu, cum ar fi sa ascult muzica, sa imi scriu sentimentele pe o foaie, sa joc un joc, sa fac niste teme.

| Razvan a răspuns:

Cam aceleasi chestii.Azi noapte pe la 1, aveam un dialog intens cu mos Ene cu multe beep-urilaughing
Chiar asa urata m-am facut de nu mai vrea sa ma viziteze deloc?sad