| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti cand v-ati indragostit si il/o vreti cu orice pret?

2 răspunsuri:
| sadness_8987 a răspuns:

Te rogi ca si persoana cealalta sa aiba sentimente fata de tine... daca nu... suferi si te intrebi " Dc Doamne eu?"

| bunker a răspuns:

Imi aduc aminte fortat de celalalte 'indragostiri' ale mele simi dau 2 palme. orice ai face, cand o abordezi pe tipa, fa-o subtil, finut.nu-ti da drumu' ca neghiobu' la gura, spunandu-i tot ce ai pe inima ca tio iei in barba