| Rux_5597 a întrebat:

Ce faceti cand va paraseste increderea in voi?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ajung sa fiu deprimat

| marrr a răspuns:

Imi plang de mila, asteptand sa imi recapat increderea, criticandu-ma.straight face. Si nu-mi iese.

| cristi8252 a răspuns:

E cam vagaboanta increderea asta si umbla in cardasie cu motivatia dar de tot nu m-au parasit niciodata

| Flav a răspuns:

Imi aduc aminte de promisiunile pe care mi le-am facut cand eram un mucos.

| Razvan a răspuns:

Daca ma paraseste, alerg dupa ea, o prind, o bat si ii zic:"Fata daca tu nu ai incredere in tine cine sa aiba? CINE? Gata.Pedeapsa 3 luni de zile de gandire optimista.Pfiiuu,ai scos sufletul din mine"laughing

| shtephie a răspuns:

Nu-mi pierd niciodata increderea in mine! Pt ca daca ne-o pierdem cum vrem sa mai aiba altii incredere in noi, daca noi nu suntem stapani pe faptele noastre?!?