| LanaDelRayFan a întrebat:

Ce faceti cand va plictisiti?
Vremea e cam rece, iar eu nu mi-am facut prea multi prieteni.
Multumesc.

6 răspunsuri:
| IIII a răspuns:

Te joci pe calculator(incearca Transformice sau intra pe site-ul asta: http://www.flipline.com/games.html ),citesti,desenezi, modifici poze si le faci ciudate, te uiti la televizor, asculti muzica...Nu-i asa greu :3

| BubuLina999 a răspuns:

Ascult muzica, fac bratari hand made, ma uit la filme de comedie:X:X:X,
beau o cafea, ma uit la tv, joc carti cu surorile, stau pe mess, stau pe TPU, dansez, cant, mai citesc uneori cand sunt plictisita...fac ceva pe la bucatarie de mancarelaughing, ma tachinez cu surorile...etc:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Răspunzi la întrebări aici,sau dacă nu citeşti ceva interesant,te joci ceva, faci curăţenie, ajuţi la treburile gospodăreşti, te uiţi la TV, dormi.
Te pup!

| zurick a răspuns:

Stai la televizor,stai pe calculator,citesti, asculti muzica, dansezi, canti, desenez...

| ellaells a răspuns:

Eu cand ma plictisesc incerc sa fac ceva folositor pentru mine: imi fac unghiile, fac ceva bun de mancare tinand cont ca stau singura si nu am de ales laughing, ma uit la filme, imi descarc muzica pe telefon big grin

| TheStory a răspuns:

Ma joc un joc pe PC, ascult muzica sau vizionez un film.