| Nimeni_7600 a întrebat:

Ce faceti de >Revelion?:. Distractie placuta >:Xbig grin

7 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

# Ma distrez cu prieteni... dau cu materiale pirotehnicelaughing, mancam si incontinuare ne distram... Tu ce faci?smug

| cretzufinish a răspuns:

Ne distram cu prietenii in satra, mancam si bem ca porcii de toate, chefuim, dansam pe mese, impuscam pe 2009, iar mancam, iar dansam, plecam la casele noastre daca mai ajungem...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trec in anul 2010 happy

| User a răspuns:

Ne-mbatam, clarsmug

| muffin94 a răspuns:

Nu fac nimic de aceea nu ma prea incanta Revelionu'. Probabil o sa ma uit la tv.

| shalimar a răspuns:

Dau cea mai frumoasa petrecere unde invitatii sunt doar eu si pijamaua mea mult iubita.in sfarsit singurica acasa, mancare cata vreau, suc la discretie(stiu ca v-am dezamagit, dar eu nu beau alcool), telecomanda in mana, inghetata in cealalta. fac o baie prelungiiita si macar in ultima zi din an sa ma relaxez si sa ma ocup doar de mine.

| Kidu a răspuns:

Acasa cu parintii si prietenii.happy
Multumim la feldevil
Un an nou fericit, plin de impliniri alaturi de cei dragi!>big grin