| AdeSkumpa a întrebat:

Ce faceti de Valentine`s Day?

7 răspunsuri:
| Chrristina a răspuns:

Ma duc la scoala, vin acasa, ies pe afara, ma uit la romanii au talent. va fi o zi obisnuita laughing)

| Felys a răspuns:

Serbez ziua de nastere a mamei mele, pentru mine asta semnifica ziua de 14 februarie, in rest e doar o sarbatoare imprumutata

| PedoBarbie a răspuns:

Nimic special. Stau pe TPU şi alte de astea.

| gingergirl1 a răspuns:

Haha,primul meci al Stelei pe 2014 laughing Asta o sa fac, o cutie mareee cu ciocolata, o sticla de suc si ma bag sa ma uit la meci big grin sau la romanii au talent big grin
Si daca o dam in "sentimente" o sa-mi cumpar niste trandafiri laughing))

| raduradu2014 a răspuns:

O intalnire in 2happy

| Biiskrem a răspuns:

Slabe șanse să se deosebească cu ceva față de alte zile.
Ce atâta tam tam?

| Alexandru096 a răspuns:

Ma uit la Romanii au talent laughing