| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceți? Eu tocmai ce am venit de la muncă și restul zilei cred că o să dau răspunsuri tâmpite pe TPU.

6 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Eu sunt ok, și eu mai fac caterinca din când in când

| ILikeBlackCats a răspuns:

Bravo. Tine-o tot asa, n-am ce sa zic

| anonim_4396 explică (pentru ILikeBlackCats):

Tu ce faci?

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam ce faci si tu, numai ca excluzând cuvântul "tâmpite"

| Mindfulness a răspuns:

Mi-am făcut clătite cu apa de la robinet, au ieșit mult mai bune decât cele cu lapte și apă minerală, sunt uimit că toate mi-au ieșit perfect, cu lapte nu îmi ieșeau se rupeau când le întorceam.

| 1onur a răspuns:

Sânt pe drum spre casă am scăpat de la muncă acum 20 minute mă duc să-mi iau niste fructe și apă și mă duc acasă să-mi pun hainele la mașină de spălat și stau pe TPU cu noi împreună