| dayanaa a întrebat:

Ce faceti in momentul in care simtiti ca sunteti in cea mai rea perioada din viata voastra, pe punctul de a dispera, de a intra intr-o depresie?

2 răspunsuri:
| BigV a răspuns:

Ma gandesc la Dumnezeu(sa nu crezi ca`s vreun fanatic laughing noi schimbam lucrurile nu rugaciunile ) si incerc sa ma autoanalizez, sa inteleg unde am gresit si cum pot corecta ce am facut! Ma gandesc la toate lucrurile pentru care sunt recunoscator, la lucrurile pe care vreau sa le fac si apoi trec la treaba happy! Uita-te la filmul The Secret (2006) este un documentar legat de faptul ca gandirea pozitiva atrage lucruri poztive si invers, vei intelege cum poti face lucruile sa se intample asa cum vrei tu!
Te intreb din curiozitate, cam ce inseamna cea mai rea perioada din viata ta, prin ce treci? happy

| Dizz a răspuns:

Mă calmez. Mă spăl pe faţă. Ies la o ţigară în curte. Mă depărtez de lume câteva ore... Şi apoi îmi revin.