| CrazySoursD a întrebat:

Ce faceti TPU? happy cum va distrati? sunt plictisita happy am chef de o conversatie

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Strange mai intai cele 5.000 de puncte, ca sa devii un utilizator de incredere (cu aceleasi drepturi ca si toti ceilalti), iar apoi intra sus, la "DICUTA LIVE"! Succes!

| mgtow a răspuns:

Hai ca iti zic ce am facut azi, dimineata am mers in masina mamei mele sa vad cum demontez chestiile acelea de la aer aconditionat si am scos si niste butoane asa le pot vopsi pe toate in galben numai ca nu vrea maicamea in fine macar am ceva in conocimente adaugat. Apoi m-am uitat la un film horror pana la jumatatea acestuia, mai pe seara am mers la medic sa ii spun ca inca ma mai doare stomacul si mi-a dat alte medicamente am revenit acasa am mancat niste ensaimadas si am stat pe TPU.

| AnneMarri a răspuns:

Eu îţi răspund la întrebare şi ascult muzică, dar nu mă plictisesc. tongue Şi, cam depinde, de ce fel de conversaţie ai chef? smug

| CrazySoursD explică:

@promisiunea.sunt deschisa la orice subiect smug numai sa scap de plictiseala asta! sad

| CrazySoursD explică:

@iceman frumoasa zi! laughing ce film?smug imi plac si mie alea horror.
ai vazut Fragile sau Orphan?