| andreeadragutza22 a întrebat:

Ce faceti? vreau sa va recomand un joc fantastic, online, super pentru fetele care joaca jocuri stupide online."Stardoll"este un joc online dragut si frumos intrati pe http://www.stardoll.com/en/ daci clic si intrati lasati-mi un raspuns daca va place jocul! Multumesc

4 răspunsuri:
| Deutza_6888 a răspuns:

Foarte tare jocul pacat ca eu nu prea stiu sa-l joc sunt cam nob big grin

| amyiceprincess a răspuns:

HY! Eu aveam cont deja pe stardoll si e foarte cool jocul! Singura parte rea e ca multe dintre haine si obiecte sunt pentru Vipuri. Da oricum e super!

| missUsweety a răspuns:

Sall ff dragut jocu

| andreeadragutza22 explică:

Da stiu eu sunt V. I. P bagati-ma ca friend pleases big grin