| Simonaa5 a întrebat:

Ce faci atunci cand esti trist? Stai singur sau stai in preajma prietenilor. happy

Răspuns Câştigător
| ◕matza◕ a răspuns:

Stau singura in camera si asc muzica tristasad Iar pe mess nu intru ca dau vreo 30 de igg daca ss supy laughing big grin

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Prefer singuratatea in majoritatea cazurilor.Am un stil de a injumatati bucurile si de a dubla necazurile fenomenaloh go on

| Dan a răspuns:

De ce esti trista? Eu cand sunt trist, vb pe net cu prietenii. Noroc si nu mai fi trista, traieste viata care ti-a dat-o cel de sus! happy

| rebela a răspuns:

Mai degraba singura pentru ca ma simt deprimata si nu as vrea sa se intrsiteze si alti sau sa-ti puna semne de intrebare cand ma vad asa

| perro12 a răspuns:

Cand sunt trist stau singur si ascult muzica, scriu(nu temele!), dar cate odata ies in oras si ma plimb singur.

HF

| andreutza_5786 a răspuns:

Eu cand sunt trista plang sa ma descarc stau sg si scriu cate o poezie in care sa ma descarc

| SweetCherry a răspuns:

Cand sunt suparata stau singura ascult muzica trista, mananc cat un porc laughing) si fac desene rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau singura, prefer sa nu ma vada nimeni cand sunt trista, pozez antr-o femeie fericita, cand de fapt numai eu stiu ce-i in inima mea